AKTUALNOŚCI

Home AKTUALNOŚCI

Worbla’s Crystal Art i Pyrkonowe informacje

No Comments

Worbla’s Crystal Art jest już dostępna w ofercie sklepu. Jej wysyłka ewentualnie odbiór osobisty na konwencie Pyrkon możliwy będzie od dnia 28.04.2017. szczegóły po kliknięciu na link poniżej.

Od dnia dzisiejszego można składać zamówienia z możliwością odbioru na konwencie Pyrkon. Aby tego dokonać prosimy o zaznaczenie właściwej opcji w formularzu zamówienia.

W piątek 28.04.2017 na naszym Pyrkonowym stosiku pojawi się (wedle jej własnych słów 😉 ) Shappi Workshop. Więcej informacji na ten temat znajduje się na jej fanpage. Zapraszamy do odwiedzenia.

Pyrkon 2017 – CosConowe Koło Ratunkowe

No Comments

Kostiumy mogą się uszkodzić, włócznia może się rozpaść a zbroja rozkleić – to typowe konwentowe bolączki. Kontynuując tradycję lat poprzednich CosCon Shop wychodzi na przeciw takim sytuacjom i w ramach swojego stoiska na festiwalu Pyrkon uruchamia CosConowe Koło Ratunkowe – dla cosplayerów i larpowców. O ile nie wyklepiemy puklerza i nie przekujemy miecza, o tyle większość drobnych napraw kostiumów jesteśmy w stanie wykonać na miejscu, zaznaczamy jednak, że nie jesteśmy w stanie odbudować kostiumów zniszczonych w stopniu krytycznym (np zmiażdżonych czy całkowicie połamanych,a były i takie). Naprawa jest nieodpłatna. Zapraszamy – HALA 5 STANOWISKO 62:)

Zapowiedź nowego produktu Worbla’s® Crystal Art

No Comments

Z wielką przyjemnością przedstawiamy Wam zapowiedź pierwszego nowego produktu, który swoja oficjalną premierę będzie miał podczas konwentu Pyrkon.

Poznajcie Worbla’s® Crystal Art (WCA) Cast4Art.

Lśni jak małe diamenty, jest przezroczysta i częściowo elastyczna. Umożliwia na tworzenie gemów i innego rodzaju elementów, które mają być przezroczyste lub podświetlone bez potrzeby stosowania żywic. Pozwala się farbować i malować.

Przedsprzedaż produktu, z możliwością odbioru na konwencie PYRKON rozpocznie się w dniu 18.04.2017. Dodatkowe informacje wraz z przykładami zastosowania zaprezentujemy Wam na dniach.

#nieśpiębopyrkon

No Comments

Jedno z największych wydarzeń wiosny zbliża się wielkimi krokami, mowa oczywiście o Festiwalu Fantastyki Pyrkon. Przed maskaradą się nie śpi, przed maskaradą się pracuje, dlatego ponownie uruchamiamy kod zniżkowy #nieśpiębopyrkon – skorzystajcie, pracujcie, nie śpijcie – do zobaczenia na stoisku CosCon Shop w Poznaniu 🙂

Kod #nieśpiębopyrkon (zapisany tak jak w tym newsie) należy wprowadzić w polu kod kuponu w kasie na stronie www.coscon.pl

Kod będzie funkcjonował do dnia 26.03.2017 (Niedziela)

OSTRZEŻENIE DLA KLIENTÓW – FAŁSZYWE MAILE Z DPD

No Comments

OSTRZEŻENIE DLA KLIENTÓW.

Informujemy, że od kilku dni trwają ataki phishingowe, w których przestępcy podszywają się pod firmę DPD. Jeśli otrzymacie informację email od kuriera o awizo, a kurier będzie miał na imię WIELISŁAW nie wchodźcie na żadną ze stron podaną w emailu, gdyż może się to zakończyć zainfekowaniem komputera oprogramowaniem ransomware i utratą danych. Więcej informacji pod tym adresem.

INFORMATION FOR CUSTOMERS FROM CZECH REPUBLIC AND SLOVAKIA

No Comments

We would like to inform you that starting today all the shipping to Czech Republic and Slovakia will be handled by DPD. This decision was made due to the fact that our shipping agent GDA Express decided to close down.

Switching to DPD means that now shipping rate (one of 3 groups – up to 3 kg, 10kg, 31 kg) will depend on order weight it will be calculated automatically as it is done with other international orders.

We are sorry for an inconvenience.

Ostatnia promocja w roku 2016

No Comments

Trwa sezon prezentów dlatego zapraszamy Was do skorzystania z naszej, ostatniej już w tym roku, promocji. Rozpoczynamy 2016.12.14 i kończymy w dniu 2016.12.19 o północy. W promocji znajduje się niemalże cały nasz asortyment, w tym materiały Worbla’s Art. Zapraszamy na www.coscon.pl – postaramy się, aby Wasze zakupy dotarły do Was jeszcze przed Gwiazdką* 🙂
 
*CosCon dołoży wszelkich starań aby opłacone zamówienia zostały zrealizowane i wysłane najdalej do dnia 2016.12.21, jednakże z uwagi na okres przedświąteczny należy liczyć się z opóźnieniami w transporcie z uwagi na dużą ilość przesyłek obsługiwaną w grudniu przez firmy kurierskie. Za ewentualne opóźnienia z góry przepraszamy.
***
It’s the season of gifts that is why we invite you to take advantage of our last promotion of the year. We are starting at 2016.12.14 and finishing on 2016.12.19 at midnight. The promotion covers almost our entire product range including Worbla’s Art materials. Visit us at www.coscon.pl
 
*CosCon will do its best to have all the paid orders packed and shipped before 21st of December, however due to a high volume of parcels processed by shipping agents we can’t guarantee that your parcel will reach you before 24th of December. We appologize for any and all delays that may occur.
Translate »