AKTUALNOŚCI

Home AKTUALNOŚCI

OSTRZEŻENIE DLA KLIENTÓW – FAŁSZYWE MAILE Z DPD

No Comments

OSTRZEŻENIE DLA KLIENTÓW.

Informujemy, że od kilku dni trwają ataki phishingowe, w których przestępcy podszywają się pod firmę DPD. Jeśli otrzymacie informację email od kuriera o awizo, a kurier będzie miał na imię WIELISŁAW nie wchodźcie na żadną ze stron podaną w emailu, gdyż może się to zakończyć zainfekowaniem komputera oprogramowaniem ransomware i utratą danych. Więcej informacji pod tym adresem.

INFORMATION FOR CUSTOMERS FROM CZECH REPUBLIC AND SLOVAKIA

No Comments

We would like to inform you that starting today all the shipping to Czech Republic and Slovakia will be handled by DPD. This decision was made due to the fact that our shipping agent GDA Express decided to close down.

Switching to DPD means that now shipping rate (one of 3 groups – up to 3 kg, 10kg, 31 kg) will depend on order weight it will be calculated automatically as it is done with other international orders.

We are sorry for an inconvenience.

Ostatnia promocja w roku 2016

No Comments

Trwa sezon prezentów dlatego zapraszamy Was do skorzystania z naszej, ostatniej już w tym roku, promocji. Rozpoczynamy 2016.12.14 i kończymy w dniu 2016.12.19 o północy. W promocji znajduje się niemalże cały nasz asortyment, w tym materiały Worbla’s Art. Zapraszamy na www.coscon.pl – postaramy się, aby Wasze zakupy dotarły do Was jeszcze przed Gwiazdką* 🙂
 
*CosCon dołoży wszelkich starań aby opłacone zamówienia zostały zrealizowane i wysłane najdalej do dnia 2016.12.21, jednakże z uwagi na okres przedświąteczny należy liczyć się z opóźnieniami w transporcie z uwagi na dużą ilość przesyłek obsługiwaną w grudniu przez firmy kurierskie. Za ewentualne opóźnienia z góry przepraszamy.
***
It’s the season of gifts that is why we invite you to take advantage of our last promotion of the year. We are starting at 2016.12.14 and finishing on 2016.12.19 at midnight. The promotion covers almost our entire product range including Worbla’s Art materials. Visit us at www.coscon.pl
 
*CosCon will do its best to have all the paid orders packed and shipped before 21st of December, however due to a high volume of parcels processed by shipping agents we can’t guarantee that your parcel will reach you before 24th of December. We appologize for any and all delays that may occur.

#piankoween

No Comments

piankoween-cover

Witamy Was z ostatnią promocją w tym miesiącu. Zapraszamy Was do udziału w #piankoween 🙂 Począwszy od 24.10.2016, a skończywszy w dniu 31.10.2016 oferujemy Wam zniżkę na wszystkie pianki z naszej oferty.

1. Promocja jest ważna po wpisaniu kodu „#piankoween” bez „” w pole KOD KUPONU w kasie na stronie www.coscon.pl . Zniżka zostaje naliczona natychmiast.

2. Promocja nie łączy się z innymi kuponami i kodami zniżkowymi CosCon Shop.

Udanego Halloween, serdecznie zapraszamy 🙂

***

Hello, we would like to introduce you to our final special offer in October. Let’s #piankoween begins (#foamween)! Starting today we offer you a discount on all EVA foams currently available in our offer. Our special starts on 2016.10.24 and will conclude on Haloween (2016.10.31).

1. Offer is valid upon entering a coupon code „#piankoween” w/o „” in COUPON CODE area at checkout on www.coscon.pl.

2. This special offer does not work with other CosCon coupons and codes.

Have a spooky Halloween & n’joy your shopping!

Specjalna oferta na specjalny tydzień

No Comments

Witajcie,

Ten tydzień jest dla nas wszystkich w CosConie tygodniem szczególnym, aby i dla Was ten tydzień okazał się szczególny, przygotowaliśmy ofertę specjalną na następujące produkty:

– Worbla’s Finest Art
– Worbla’s Black Art
– Pianki EVA
– Varaform
– Protezy (+ klej gratis)

Serdecznie zapraszamy na http:coscon.pl ! Oferta jest ważna do północy 14.10.2016

P.S. Dostaniecie też balonik 🙂

2013-balloons-wallpapers-16

Translate »