AKTUALNOŚCI

Home AKTUALNOŚCI

INFORMACJA ORGANIZACYJNA

No Comments

Informacja organizacyjna:

Informujemy, iż w dniach 16.10.2017 – 25.10.2017 infolinia na naszym fanpage będzie niedostępna. Niedostępny będzie również numer +48604479402. W sprawie zamówień / problemów z zamówieniami prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem: +48602670532 w godzinach od 07:00 do 14:00. W sprawie zapytań ofertowych, nie dotyczących bieżących zamówień prosimy o kontakt pod numerem: +48602668492 w godzinach od 7:30 do 16:00. Można kontaktować się z nami drogą mailową pod adresem sklep@coscon.pl . Można też skorzystać z formularza na stronie https://coscon.pl/kontakt/

Dziękujemy za wyrozumiałość i zapraszamy do zakupów 

Długi weekend i promocja

No Comments

Witajcie, zbliża się nam i niektórym z Was długi weekend. W związku z tym informujemy, że w dniu 14.08.2017 roku biuro będzie nieczynne a wysyłki nie będą realizowane. Do pracy wracamy 16.08.2017 (środa).

Informujemy również, że począwszy od dziś do północy 15.08.2017 (wtorek) startuje promocja pod nazwą WEEKEND +

Aby z niej skorzystać w polu „kod kuponu” w kasie na www.coscon.pl wpiszcie „#weekend+”, oczywiście bez „”

Serdecznie zapraszamy 

Wire Transfer Information for customers from abroad

No Comments

This in an announcement for our customers abroad.

Due to high level of incorrect transactions and slow processing speed of regular wire transfer we would like to inform you that as of 15.08.2017 WIRE TRANSFER payment method will be disabled an available only on demand after email contact with the store. For all international payments PayPal will be method preferred, and Przelewy 24 card payment will also be available.

This change should make a process more straightforward and allow us to complete your orders in fast and timely manner. We’re sorry for any and all inconvenience.

Worbla’s Crystal Art i Pyrkonowe informacje

No Comments

Worbla’s Crystal Art jest już dostępna w ofercie sklepu. Jej wysyłka ewentualnie odbiór osobisty na konwencie Pyrkon możliwy będzie od dnia 28.04.2017. szczegóły po kliknięciu na link poniżej.

Od dnia dzisiejszego można składać zamówienia z możliwością odbioru na konwencie Pyrkon. Aby tego dokonać prosimy o zaznaczenie właściwej opcji w formularzu zamówienia.

W piątek 28.04.2017 na naszym Pyrkonowym stosiku pojawi się (wedle jej własnych słów 😉 ) Shappi Workshop. Więcej informacji na ten temat znajduje się na jej fanpage. Zapraszamy do odwiedzenia.

Pyrkon 2017 – CosConowe Koło Ratunkowe

No Comments

Kostiumy mogą się uszkodzić, włócznia może się rozpaść a zbroja rozkleić – to typowe konwentowe bolączki. Kontynuując tradycję lat poprzednich CosCon Shop wychodzi na przeciw takim sytuacjom i w ramach swojego stoiska na festiwalu Pyrkon uruchamia CosConowe Koło Ratunkowe – dla cosplayerów i larpowców. O ile nie wyklepiemy puklerza i nie przekujemy miecza, o tyle większość drobnych napraw kostiumów jesteśmy w stanie wykonać na miejscu, zaznaczamy jednak, że nie jesteśmy w stanie odbudować kostiumów zniszczonych w stopniu krytycznym (np zmiażdżonych czy całkowicie połamanych,a były i takie). Naprawa jest nieodpłatna. Zapraszamy – HALA 5 STANOWISKO 62:)

Zapowiedź nowego produktu Worbla’s® Crystal Art

No Comments

Z wielką przyjemnością przedstawiamy Wam zapowiedź pierwszego nowego produktu, który swoja oficjalną premierę będzie miał podczas konwentu Pyrkon.

Poznajcie Worbla’s® Crystal Art (WCA) Cast4Art.

Lśni jak małe diamenty, jest przezroczysta i częściowo elastyczna. Umożliwia na tworzenie gemów i innego rodzaju elementów, które mają być przezroczyste lub podświetlone bez potrzeby stosowania żywic. Pozwala się farbować i malować.

Przedsprzedaż produktu, z możliwością odbioru na konwencie PYRKON rozpocznie się w dniu 18.04.2017. Dodatkowe informacje wraz z przykładami zastosowania zaprezentujemy Wam na dniach.

#nieśpiębopyrkon

No Comments

Jedno z największych wydarzeń wiosny zbliża się wielkimi krokami, mowa oczywiście o Festiwalu Fantastyki Pyrkon. Przed maskaradą się nie śpi, przed maskaradą się pracuje, dlatego ponownie uruchamiamy kod zniżkowy #nieśpiębopyrkon – skorzystajcie, pracujcie, nie śpijcie – do zobaczenia na stoisku CosCon Shop w Poznaniu 🙂

Kod #nieśpiębopyrkon (zapisany tak jak w tym newsie) należy wprowadzić w polu kod kuponu w kasie na stronie www.coscon.pl

Kod będzie funkcjonował do dnia 26.03.2017 (Niedziela)

OSTRZEŻENIE DLA KLIENTÓW – FAŁSZYWE MAILE Z DPD

No Comments

OSTRZEŻENIE DLA KLIENTÓW.

Informujemy, że od kilku dni trwają ataki phishingowe, w których przestępcy podszywają się pod firmę DPD. Jeśli otrzymacie informację email od kuriera o awizo, a kurier będzie miał na imię WIELISŁAW nie wchodźcie na żadną ze stron podaną w emailu, gdyż może się to zakończyć zainfekowaniem komputera oprogramowaniem ransomware i utratą danych. Więcej informacji pod tym adresem.

INFORMATION FOR CUSTOMERS FROM CZECH REPUBLIC AND SLOVAKIA

No Comments

We would like to inform you that starting today all the shipping to Czech Republic and Slovakia will be handled by DPD. This decision was made due to the fact that our shipping agent GDA Express decided to close down.

Switching to DPD means that now shipping rate (one of 3 groups – up to 3 kg, 10kg, 31 kg) will depend on order weight it will be calculated automatically as it is done with other international orders.

We are sorry for an inconvenience.

Translate »