• IlumiEVA – start przedsprzedaży od 18.01.2019

  lumiEVA powraca! Informujemy, że długo oczekiwana pianka IlumiEVA znów będzie dostępna. Planowana data dostawy to druga połowa lutego bieżącego roku. Począwszy od dnia dzisiejszego produkt mogą Państwo zamawiać w przedsprzedaży. Z uwagi na ograniczoną ilość produktów zapraszamy Państwa do zakupów na już dziś!

  Dostępna jest również metoda wysyłki “Przedsprzedaż IlumiEVA” – prosimy o zapoznanie się z jej opisem podczas składania zamówienia.

  IlumiEva jest typem pianki EVA, którą możemy wykorzystać do przygotowania różnego rodzaju elementów, które mają być podświetlone za pomocą diod LED.

 • Pianka EVA 4mm, klej kontaktowy i guma w sprayu

  – W sklepie pojawiła się pianka EVA 4mm – jest to produkt wysokiej jakości o wymiarach 110 x 100 cm, który z powodzeniem zastąpi, niedostępną obecnie piankę 5mm. Gorąco polecamy, zwłaszcza, ze produkt jest naprawdę ekstra i bez problemu nada się na bazę każdego większego projektu.

  – W odpowiedzi na Wasze zapotrzebowanie wprowadziliśmy do sprzedaży klej kontaktowy marki BESTON. Znajdziecie go w kategoriach [WIKOLE / KLEJE KONTAKTOWE], a także w kategorii [RÓŻNE].
  – Do oferty powróciła również guma w sprayu firmy MASTON. Od ręki wysyłamy czarny mat i półmat, na pozostałe warianty trzeba będzie kilka dni zaczekać.

  Wszystko to na www.coscon.pl – zapraszamy!

 • Z okazji Świąt Bożego Narodzenia

  Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia pragniemy życzyć Wszystkim naszym klientom, współpracownikom i ludziom, którzy wsparli nas w tym roku rada i dobrym słowem, wszystkiego najlepszego i wspaniałej, radosnej gwiazdki spędzonej z rodziną i bliskimi.

  Tym z Państwa, którzy tych świąt różnych powodów nie obchodzą życzymy miłego wypoczynku w tym wolnym czasie.

 • Godziny otwarcia – Święta i Nowy Rok 2018

  Informujemy, że w okresie świątecznym biuro CosCon będzie czynne w godzinach od 08:00 do 15:30 od poniedziałku do piątku. W Wigilię oraz Święta Bożego Narodzenia mamy wolne, potem wracamy do służby aż do Sylwestra. Informujemy również, że przesyłki wysyłamy do najbliższego piątku włącznie, z opcją dostawy na sobotę dla spóźnialskich. Informujemy również, że jeszcze w tym tygodniu do oferty powróci pianka 10mm, natomiast zaraz po Nowym Roku spodziewamy się dostawy gumy w sprayu oraz kleju BESTON. Zapraszamy!

 • 3…2…1… startujemy od nowa

  3…2…1… i wystartowała nowa wersja sklepu CosCon. Ulepszona strona, biuro w lepszej lokalizacji, a wkrótce i poszerzona oferta. Powrócą niektóre produkty, które wcześniej były u nas dostępne, a z początkiem roku 2019 pojawi się też kilka nowych pozycji. Serdecznie zapraszamy i mamy nadzieję, że nasza nowa strona spotka się z Państwa uznaniem.  

Zamknij